راز طبیعی بودن محصولات ما

در" میهن "، ما می دانیم که فرآورده های شیری پایه واساس یک تغذیه سالم را تشکیل می دهند و نقشی اساسی در عملکرد بدن وافزایش قابلیت ها وتوانائی های فکری و جسمی ایفا می کنند. "صد در صد طبیعی بودن" یک اصل خدشه ناپذیر در کلیه محصولات ماست و تلاش همیشگی ما این است که همه دانش و امکانات خود را به کار گیریم تا طعم، ارزش غذائی ،سهولت در مصرف و سنت را به محصولات خود ببخشیم.

"طبیعی بودن" مهمترین ویژگی محصولات لبنی ماست. ما تنها از بهترین و خالص ترین مواد اولیه و از خوشنام ترین تامین کنندگان در هرجای دنیا بهره می گیریم. رمز طبیعی بودن در هر محصول لبنی از شیر خام مورد استفاده درآن نشاط می گیرد. ما شیر خام را با دقت و وسواس فراوان و با معیارهائی سختگیرانه از دامداری های بزرگ صنعتی تهیه کرده و در هیچ شرایطی از شیر خام مراکز جمع آوری استفاده نمی کنیم. دستورالعمل ها و روش های اجرائی ما در پذیرش شیر خام بسیار دقیق و مدرن می باشد که از این طریق طبیعی و با کیفیت بودن شیر خام تضمین می گردد.

تمامی روش ها ومتدهای تولید،مواد اولیه و.... به نحوی تعریف و نهادینه شده که طبیعی بودن محصول را حفظ کرده و هر یک به سهم خود یک ارزش افزوده جدید به محصول اضافه نماید. در محصولات استریلیزه ،فرآیند یو.اچ.تی ،به همراه ماشین های آسپتیک در بسته بندیهای شش لایه تتراپک ما را قادر می سازد تا از تازگی و طبیعی بودن محصولات تولیدی خود بدون نیاز به افزودن هر گونه ماده  شیمیائی ونگهدارنده،اطمینان 100% حاصل نمائیم.
این است علت اصلی آنکه چرا "میهن" با محصولات لبنی وبستنی خوب وباکیفیت مترادف شده است.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به لبنیات و بستنی میهن می باشد.